Item No: OL8SZ2IU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Crystal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
$1.31
























Item No: OL8SZ2IU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Crystal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Dark Amethyst, Light Color Amethyst, Lapis Lazuli, Green Aventurine, Fluorite, Blue Grain Stone, Black Glitter, Red agate, Sunstone, Apatite, White crystal, Citrine, Lemon Yellow Crystal, Pink crystal, Yellow tiger-stone, Unakite, Prehnite, Amazonite, Strawberry quartz, obsidian, Blue crystal |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.