Item No: OLLQZQQQ
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | IG Style |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Circle |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 13g |
Price range: $2.41 through $4.16








Item No: OLLQZQQQ
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | IG Style |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Circle |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Black Zircon Real Platinum, White Zirconium Real Platinum |
| Style | Black Zirconium 14K Real, White Zirconium 14K Real, Large Circle Zircon Earrings 14K Real |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.