Item No: OL1YOLUJQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Pearl, Plating, Inlay |
| Gender | Kid'S |
| Pattern | Snowflake |
| Festival | Christmas |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 31g |
$1.95



Item No: OL1YOLUJQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Pearl, Plating, Inlay |
| Gender | Kid'S |
| Pattern | Snowflake |
| Festival | Christmas |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 31g |
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Option | Multicolor |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.