Item No: OL1I7LJAZ
| Color | White |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
$1.48



Item No: OL1I7LJAZ
| Color | White |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Model | E1338 White Gold Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.