Item No: OLKJR8LZ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Finish | Polished |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 6g |
Price range: $1.28 through $1.69









Item No: OLKJR8LZ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Finish | Polished |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | Small Size Melon Seeds Ear Clip, Medium Melon Seeds Ear Clip, Large Melon Seeds Ear Clip |
| Color | Steel Color, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.