Item No: OLMMNCBC
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
$1.80





Item No: OLMMNCBC
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Size | 44168, 44167 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.