Item No: OLRO7RQ9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper, Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper, Brass |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper, Brass |
| Weight | 11g |
Price range: $0.37 through $1.46




























































Item No: OLRO7RQ9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper, Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper, Brass |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper, Brass |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | H (Pendant Only), Please Pay for the Craftsmanship Fee If You Need to Wear the Bracelet, T (Pendant Only), K (Pendant Only), X (Pendant Only), C (Pendant Only), M (Pendant Only), L (Pendant Only), F (Pendant Only), U (Pendant Only), Z (Pendant Only), G (Pendant Only), E (Pendant Only), D (Pendant Only), O (Pendant Only), P (Pendant Only), I (Pendant Only), W (Pendant Only), N (Pendant Only), Q (Pendant Only), S (Pendant Only), J (Pendant Only), V (Pendant Only), A (Pendant Only), R (Pendant Only), Y (Pendant Only), B (Pendant Only), Silver K, Silver T, Silver S, Silver F, Silver P, Silver D, Silver G, Silver C, Silver R, Silver M, Silver E, Silver N, Silver W, Silver Y, Silver A, Silver V, Silver Z, Silver L, Silver J, Silver O, Silver H, Silver I, Silver X, Silver B, Silver Q, Silver U, Silver Peach Heart, KC Gold Peach Heart 7322, Silver Bracelet, Gold Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.