Item No: OL7GGBZ2
| Style | Elegant, Cute |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Ladybugs |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Office, Date |
| Quantity | 1 Set |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Jewelry Set |
| Weight | 6g |
Price range: $2.58 through $3.34












Item No: OL7GGBZ2
| Style | Elegant, Cute |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Ladybugs |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Office, Date |
| Quantity | 1 Set |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Jewelry Set |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Steel Bracelet, Steel Ear Studs, Steel Necklace, Gold stud earrings, Rose gold stud earrings, Gold Bracelet, Rose Gold Bracelet, Gold Necklace, Rose Gold Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.