Item No: OLA073E9
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 18g |
$0.96



Item No: OLA073E9
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | Shell Sakura Ring |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.