Item No: OLJ01I3D
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 15g |
Price range: $1.40 through $2.48
















Item No: OLJ01I3D
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | 1#, 2#, 3#, 4#, 5#, 8#, 11#, 7#, 10#, 9#, 6#, 12#, 13# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.