Item No: OL2JKV1C
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Rings, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 6g |
Price range: $0.41 through $2.28
![Single Pendant without Chain [White Gold Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-02c887c1111fd12f7d5b1b9f85ba03c6-300x300.webp)
![O-Shaped Chain [18-Inch 45cm] White Gold Color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-dbac3ea346578bff74a8a107c7ca0c10-300x300.webp)
![Ring [Adjustable Opening]_J0763](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-be8bb54beab4f8a6c392ef27d89a9048-300x300.webp)
![Ear Studs [2 Karat]_E0278](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-318e8567c70dbdfa5cf7b59a5c83d1c5-300x300.webp)
![Single Pendant without Chain [White Gold Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-02c887c1111fd12f7d5b1b9f85ba03c6-300x300.webp)
![O-Shaped Chain [18-Inch 45cm] White Gold Color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-dbac3ea346578bff74a8a107c7ca0c10-300x300.webp)
![Ring [Adjustable Opening]_J0763](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-be8bb54beab4f8a6c392ef27d89a9048-300x300.webp)
Item No: OL2JKV1C
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Rings, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Single Pendant without Chain [White Gold Color]], O-Shaped Chain [18-Inch 45cm] White Gold Color, Ring [Adjustable Opening]_J0763, Ear Studs [2 Karat]_E0278 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.