Item No: OLEBZOWH
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Owl, Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 8g |
$0.82












Item No: OLEBZOWH
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Owl, Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | TT-056, TT-058, TT-060, TT-062, TT-055, TT-057, TT-059, TT-061, TT-063 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.