Item No: OL1SIY30Y
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
$2.32



Item No: OL1SIY30Y
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | White gold color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.