Item No: OLLD0YME
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel |
|---|---|
| Style | Ethnic Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
| Weight | 2g |
Price range: $0.87 through $1.34














Item No: OLLD0YME
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel |
|---|---|
| Style | Ethnic Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | 8#, 7#, 1#, 2#, 6#, 10#, 4#, 3#, 5#, 9# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.