Item No: OLRH977U
| Metal | 18K Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | V Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Banquet |
| Chain Type | snake chain |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Ion Plating (IP) |
| Weight | 25g |

















Reviews
There are no reviews yet.