Item No: OL8W1FUR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Outdoor, Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Jewelry Accessory Type | Cuff Bracelets |
| Weight | 21g |
Price range: $0.67 through $1.01





Item No: OL8W1FUR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Outdoor, Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Jewelry Accessory Type | Cuff Bracelets |
| Weight | 21g |
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Style | 6mm Glossy C- Shaped-Ea544901s, 6mm Glossy C- Shaped-Rose |
| Color | Steel Color, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.