Item No: OL6LLWM8
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Oval |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 28g |
$1.47











Item No: OL6LLWM8
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Oval |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Option | BC490-1, BC490-2, BC490-3, BC490-4, BC490-5, BC490-6, BC490-7, BC490-8 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.