Item No: OL1605L75
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 6g |
Price range: $0.89 through $2.25


















Item No: OL1605L75
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | One Size |
| Style | SE2751, SE2579-3, SE2916, SE2924, SE2883, SE2880-K, SE3097, SE2880, SE3098, SE2752, SE3063-K, SE2989, SE2915-B, SE2915, SE3140 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.