Item No: OLVZRNDF
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Hip-Hop, Retro |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 14g |
Price range: $1.63 through $1.73





Item No: OLVZRNDF
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Hip-Hop, Retro |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.