Item No: OL13GF4QO
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Inlay |
| Style | Vacation, Simple Style, IG Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Tassel, Bow Knot |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Travel, Beach |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated, Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
























Reviews
There are no reviews yet.