Item No: OL5BLWDO
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 16g |
$2.07



Item No: OL5BLWDO
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Titanium Steel Donut Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.