Item No: OL11AQNE3
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 30g |
Price range: $0.63 through $1.58
















Item No: OL11AQNE3
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | White-Barked Pine Tiger Eye, Blue Pine, Map stone, Black Flash, Red agate, Tiger Eye Bracelet, India, White-Barked Pine Bracelet, Amazon, Green Aventurine, White-barked pine, Red Tiger Eye, Crystal |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.