Item No: OLL50C0O
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $1.81 through $4.68















Item No: OLL50C0O
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold Style a Pair, White Gold Color Style a Pair, Gold Style C Pairs, White Gold Color Style C Pair, Gold Style B Pair, White Gold Color Style B Pair, Gold Style E Pair, White Gold Color Style E Pair, Gold Style D Pair, White Gold Color Style D Pair, Gold Style F Pair, White Gold Color Style F Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.