Item No: OL2AL8Q2
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric, Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$1.21













Item No: OL2AL8Q2
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric, Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver |
| Size | 1#, 2#, 3#, 4#, 5# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.