Item No: OLV39TQ8
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Grain |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 8g |
$0.85





Item No: OLV39TQ8
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Grain |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Style | 01, 02 |
| Color | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.