Item No: OLYLYC06
| Style | Neutral Style |
|---|---|
| Design | Plating, English Letters |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letters/Numbers/Text |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
Price range: $0.75 through $1.00



























Item No: OLYLYC06
| Style | Neutral Style |
|---|---|
| Design | Plating, English Letters |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letters/Numbers/Text |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color 000, Steel Color 111, Steel 555, Steel Color 222, Steel 333, Steel Color 444, Steel Color 666, Steel Color 777, Steel Color 888, Steel 999, Steel Color 1000, Steel Color 1111, Gold 111, Gold 666, Gold 000, Golden 222, Gold 333, Gold 444, Golden 555, Gold 777, Gold 888, Gold 999, Gold 1000, Golden 1111 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.