Item No: OL1VXC36N
| Style | Elegant, Classical |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Travel, Beach |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 8g |
$1.57



Item No: OL1VXC36N
| Style | Elegant, Classical |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Travel, Beach |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.