Item No: OLYCMNUB
| Style | Original Design |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color, Spiral Stripe |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 7g |
Price range: $1.90 through $3.15












Item No: OLYCMNUB
| Style | Original Design |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color, Spiral Stripe |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Ys5851 Golden 25mm, Ys5851 Steel Color 20mm, Ys5851 Steel Color 25mm, Ys5859 Steel 33mm, Ys5851 Steel Color 40mm, Ys5851 Gold 33mm, Ys5859 Gold 33mm |
| Style | Ys5858 |
| Color | Steel Color, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.