Item No: OL11Y3919
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Stainless Steel, turquoise |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 5g |
$0.75



Item No: OL11Y3919
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Stainless Steel, turquoise |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Size | 1 |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.