Item No: OLQW4295
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 14g |
$1.93





























Item No: OLQW4295
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Color | A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z |
| Size | 40+5cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.