Item No: OLQ9K6GG
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Learning, Travel, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
$1.45







Item No: OLQ9K6GG
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Learning, Travel, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | PNB-223GR, PNB-223GY, PNB-223GW, PNB-223GPK |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.