Item No: OLM318YQ
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
| Style | Elegant, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Hoop Earrings |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |


















Reviews
There are no reviews yet.