Item No: OL1ZT5S5
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $1.27 through $2.04





Item No: OL1ZT5S5
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Full Rhinestone Zircon Necklace, Full Rhinestone Zircon Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.