Item No: OL132D1KG
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating, Shell |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Live Mouth |
| Weight | 4g |
Price range: $0.30 through $0.42





Item No: OL132D1KG
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating, Shell |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Live Mouth |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Model | F661, F662 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.