Item No: OL13U4XCX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Asymmetrical |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 10g |
$3.09



Item No: OL13U4XCX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Asymmetrical |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Asymmetric Freshwater Pearl Ear Buckle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.