Item No: OLOFZPQQ
| Color | Gold, Ea544901s Steel Color |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Fairy Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Oval |
| Material | 304 Stainless Steel, Imitation Pearl |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | box chain |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 6g |


























Reviews
There are no reviews yet.