Item No: OL19ZNUE8
| Style | IG Style, Fashion, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 13g |
$3.48





Item No: OL19ZNUE8
| Style | IG Style, Fashion, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | A, B |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.