Item No: OLJVXX49
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Pastoral, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Park, Travel |
| Quantity | 1 Pair |
| Ear Cap Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 12g |






























Reviews
There are no reviews yet.