Item No: OL107L2ZE
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 8g |


















Reviews
There are no reviews yet.