Item No: OL9U813Z
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 10g |
$1.25



Item No: OL9U813Z
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.