Item No: OLXVZ88R
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 9g |
Price range: $1.08 through $2.70












Item No: OLXVZ88R
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Steel Color-double Layer Chain, Steel Color-Box Chain, Steel Color – Box Chain with Beads, Gold -Double Layer Chain, Gold-Box chain, Steel Color-Double Layer Snake Chain, Gold – Beaded Box Chain, Gold -Double Layer Snake Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.