Item No: OLIQ4W9R
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Beaded, Plating |
|---|---|
| Style | Casual, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Ball |
| Material | 201 Stainless Steel, Freshwater Pearl |
| Occasion | Holiday, Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 4g |

















Reviews
There are no reviews yet.