Item No: OL14JFET1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 5g |
Price range: $2.88 through $3.13





Item No: OL14JFET1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.