Item No: OLHG88NM
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel, Natural Crystal, Glass |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
$2.98












Item No: OLHG88NM
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel, Natural Crystal, Glass |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Royal, Light, Sky |
| Color | Blue |
| Option | Purple, Black, Grey, Red, Pink, White |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.