Item No: OL1XICVQ9
| Style | Romantic |
|---|---|
| Design | Epoxy, Inlay |
| Gender | Couple |
| Pattern | Sun, Moon |
| Material | Copper |
| Occasion | Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$0.81





Item No: OL1XICVQ9
| Style | Romantic |
|---|---|
| Design | Epoxy, Inlay |
| Gender | Couple |
| Pattern | Sun, Moon |
| Material | Copper |
| Occasion | Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | J502 Men's, J502 Women's |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.