Item No: OLHB5G
| Style | Casual, Modern Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Weekend, Travel, Daily |
| Chain Type | Tennis Chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 7g |
Price range: $2.41 through $2.59






Item No: OLHB5G
| Style | Casual, Modern Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Weekend, Travel, Daily |
| Chain Type | Tennis Chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Style | Style 1, Style 3, Style 2 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.