Item No: OLBDXEI6
| Craft | Plating, Grain |
|---|---|
| Style | Affordable luxury style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.85 through $1.38





Item No: OLBDXEI6
| Craft | Plating, Grain |
|---|---|
| Style | Affordable luxury style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | 81167 Wheat Spike Necklace, 7946 Wheat Ear Bracelet |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.