Item No: OL1IAIH1Q
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
| Size | Circumference |
| Adjustable opening | 5.45 |
$1.64



Item No: OL1IAIH1Q
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
| Size | Circumference |
| Adjustable opening | 5.45 |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Crown |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.