Item No: OL8L7S75
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Couple |
| Pattern | Cartoon Character |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
$0.73






Item No: OL8L7S75
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Couple |
| Pattern | Cartoon Character |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Opening, Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.