Item No: OL142N60K
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 20g |
Price range: $3.28 through $3.29











Item No: OL142N60K
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Golden White Diamond, White Gold Color White Diamond, Golden Turquoise Diamond, White Gold Color Turquoise Diamond |
| Color | Golden White Diamond, White Gold Color White Diamond, Golden Turquoise Diamond, White Gold Color Turquoise Diamond |
| Size | Chain Length 40cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.